KARTONY DO PRZEPROWADZKI

Przeznaczenie kartonów jest chyba wszystkim znane. Przede wszystkim służą do pakowania. Okoliczności w jakich ich użyjemy jest nieskończenie wiele. Będzie to na przykład przeprowadzka, gdzie użyjemy specjalne dedykowane kartony do przeprowadzki, będą to zakupy które zrobimy w markecie i zamiast zwykłych plastikowych reklamówek użyjemy wytrzymały karton z uchwytami.

KARTONY DO PAKOWANIA

Bardzo wielu naszych klientów pyta o kartony do pakowania przesyłek (pocztowe). Kartony do pakowania potrzebne są nam co chwilę i są świetna okazją do zaprezentowanie samego siebie. Wybierzmy karton jako symbol ekologiczności i solidności. Podobnie jak oryginalne kartony pocztowe dostępne w punktach naziemnych posiadają one tekturę wysokiej jakości. Są to kartony wytrzymałe, mocne i sprawdzone podczas ciężkich warunków transportowych. Kartony pocztowe oferujemy w dobrych cenach o wysokiej gramaturze.

KARTONY KLAPOWE

Kolejnym przykładem może być użycie kartonu klapowego w firmie w magazynie, gdzie ułożymy w kartonach cały nasz sprzedawany towar, ale także potrzebujemy kartonów w zwykłym biurze gdzie mamy stos segregatorów i innych teczek i musimy je jakoś poukładać.