KARTONY NA WYMIAR  .

Kartony na wymiar – aby przygotować ofertę kartony pod konkretny wymiar prosimy o wypełnianie formularza bądź prosimy o wysłanie zapytania na adres info@kartoniarnia.pl Kartony możemy wykonać na dowolny wymiar z różnego rodzaju tektury w zależności od potrzeb, dlatego prosimy o przesłanie jak najwięcej informacji by oferta mogła spełniać oczekiwania. Kartony produkujemy także z logo w maksymalnie w 1 kolorze. Opakowania kartonowe z logo to okazja by bardziej wypromować własną markę nie zwiększając zbytnio kosztów. Prześlij nam zapytania już dziś, postaramy się odpowiedzieć możliwie jak najszybciej.

Kartony z nadrukiem

Realizujemy na specjalne życzenie klienta kartony z nadrukiem. Wszystkie nasze kartony są niezawodne, wytrzymałe i doskonale nadają się do pakowania dużych paczek, ze względu na swoje gabaryty. Oferujemy kartony z szybką i darmową dostawą, więc nie musicie Państwo czekać na długą realizację zamówienia. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza, który pomoże w doborze odpowiedniego opakowania.

Kartony z logo

Jesteśmy w stanie wyprodukować kartony o rożnej długości formatach i wymiarach. Oferujemy kartony z logo.  Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej kartonów. Oferujemy kartony o wysokiej gramaturze. Wszystkie nasze produkty można wykorzystywać jako gotowe kartony kurierskie